
Жапсырма раковина BelBagno BB1386 49см
- Бар
- Коды:BB1386
49 500 ₸
+7 (700) 978-30-40
Менеджер по продажам
- +7 (727) 978-30-40Менеджер по продажам
- +7 (707) 307-62-22Торговый салон в ТК "ARMADA"
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Жапсырма раковина BelBagno BB1302 50см
- Өлшемі: 49 x 38 x 12 см
- Раковинаның түрі: жүкқұжат
- Материал: фаянс
- Араластырғыш үшін тесік жоқ
- Толып кету тесігі жоқ
- Пішіні: тікбұрышты
- Түсі: ақ
- Өндірушінің осы тауарға кепілдігі: 25 жыл
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Португалия |
| Сантехникалық өнімнің түрі | Қол жуғыш |
| Қол жуғыштың материалы | Санфаянс |
| Жуғышты орнату | Жүкқұжат |
| Жуғыштың пішіні | Тік бұрышты |
| қоспалағыш асты үшін тесіктер саны | Тесіктер жоқ |
| Толып кетуге арналған тесік | Жоқ |
| Кепілдік мерзімі | 300 ай |
| Жағдайы | Жаңа |
| Түсі | Ақ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 490 мм |
| Тереңдігі | 380 мм |
| Биіктігі | 120 мм |
- Бағасы: 49 500 ₸








