
"RODOS" едендік пенал 55см (түсі: ақ)
- Бар
- Коды:ROD0555N
154 800 ₸
+7 (700) 978-30-40
Менеджер по продажам
- +7 (727) 978-30-40Менеджер по продажам
- +7 (707) 307-62-22Торговый салон в ТК "ARMADA"
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Родос топтамасы минималистік және сонымен бірге функционалды стильді ұнататындар үшін жасалған. Минимализм – қарапайым пішіндердің, табиғи түстердің және кеңістіктің тазалығының философиясы. Айқын геометриялық пішіндері бар Rodos тұғырлары мен қарындаш қораптары заманауи стильдегі интерьерлер үшін тамаша негіз болып табылады. Ықшам дизайнының және жиһазда декордың болмауының арқасында интерьер жеңіл және үйлесімді көрінеді. Топтаманың ақ түсі бейтарап палитрамен жақсы үйлеседі. Бұл қабырғалар мен едендерді әрлеуді таңдауды айтарлықтай жеңілдетеді. Түстер ойыны арқылы тереңдік қоса отырып, әртүрлі пастелді түстерді қолдануға болады. Бұл өзекті және сәнді шешім болуы мүмкін. Эстетикамен қатар функционалдылық та маңызды. Родос топтамасы кең жәшіктермен мақтана алады. Олар ұзын алюминий тұтқасымен ыңғайлы түрде ашылады. Есіктер мен жәшіктер жақынырақ орнатылған жасырын жабдықтың арқасында тегіс және дыбыссыз жабылады. Тағы бір жағымды деталь – шкафтың ішкі жағын ашық түсті ағашпен безендіру. Бұл көңіл-күйді көтереді. Коллекцияның келесі бонусы - супер сақтау мүмкіндіктері. Тұғырға қажеттінің бәрі және т.б. сыяды. Ал қосымша сақтау үшін барлық түтіктер, банкалар және тіпті тұрмыстық химия заттары міндетті түрде сыйатын сыйымды қарындаш қораптары бар.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Жиһаз түрі | қарындаш қорабы |
| Қарындаштың пішіні | тікелей |
| Орнату түрі | Еден |
| Қасбеттің пішіні | тікелей |
| жылжымалы жәшік | 0 д. (дана) |
| Есік | 4 д. (дана) |
| Есікті ашу түрі | әмбебап |
| Ашық сөрелер саны | 1 д. (дана) |
| Жабық сөрелер саны | 5 д. (дана) |
| Аяқтар саны | 2 д. (дана) |
| Өндіруші | Aqwella |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Кепілдік мерзімі | 24 ай |
| Жағдайы | Жаңа |
| Жасалу материалы | |
| Корпус | ламинатталған АЖТ |
| Қасбеттер | ламинатталған ҰДФ |
| Сөрелер | ламинатталған АЖТ, шыны |
| Аяқтар | пластик |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 550 мм |
| Тереңдігі | 300 мм |
| Биіктігі | 1900 мм |
| Салмақ | 41.1 кг |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Ылғалға төзімділік | Иә |
| Есіктерді бірқалыпты жабу | Иә |
| Сөрелерді биіктігі бойынша реттеу мүмкіндігі | Иә |
| Жиынтық | |
| Қабырғаға бекіту | Иә |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Корпустың жабыны | ламинат еден |
| Қасбетті жабу | ламинат еден |
| Корпустың түсі | Ақ |
| Қасбеттің түсі | Ақ |
- Бағасы: 154 800 ₸





