
Aquanet Bright 175x75 акрилді ванна
- Бар
- Коды:00216295
115 700 ₸
- +7 (727) 978-30-40Менеджер по продажам
- +7 (707) 307-62-22Торговый салон в ТК "ARMADA"
|
Ванна BRIGHT 175*75 (216295) |
115 700 тг. | 166 000 тг. |
|
Ваннаға арналған дәнекерленген қаңқа BRIGHT 175 (216296) |
19 500 тг. | |
|
Алдыңғы панель BRIGHT/LOTOS 175 (216303) |
30 800 тг. |
Aquanet Bright 175x75 акрил ваннасы танымал өлшемдегі қарапайым тікбұрышты пішінді ванналарға өсіп келе жатқан сұранысты ескере отырып жасалған. Бұл ваннада ыңғайлы болу үшін тамаша бұрыш байқалатын тік жақтары мен жұмсақ арқасы бар модель. Арқасы ернеуіне бірқалыпты ағады, сондықтан релаксацияға бас тіреуішті пайдаланбай-ақ кепілдік беріледі. Ваннаның барлық желілері эргономиканың қатаң заңдарына бағынады. Қазіргі жағдайда ваннаның ені 75 см, ұзындығы 175 см - бұл ең танымал өлшемдер, өйткені олар заманауи ванна бөлмелерінің стандартты орналасуына өте жақсы сәйкес келеді. Бұл ваннадағы тостаған белгіленген өлшемдер үшін оның максималды ішкі көлеміне, атап айтқанда 186 литрге жететіндей етіп жасалған және бұл ваннаның канализациясынан бүйіріне дейін 410 мм ыңғайлы тереңдікте. Ванна 300 кг-нан астам жүк көтеруге арналған, сондықтан тіпті мықты адам да оның ішінде қорықпай тұра алады. Арматураның қос қабаты тостағанның сенімділігін қамтамасыз етеді, ал ең көп жүктелген жерлерде MDF тақталарынан жасалған ендірмелер әсерді күшейтеді.
НАЗАР АУДАРЫҢЫЗ! Алдыңғы панель, жақтау немесе аяқтар - таңдау бойынша. Сонымен қатар, сифонмен ағызу-құюды таңдау қажет.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Aquanet |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Салмақ | 20 кг |
| Сантехникалық жабдықтың түрі | Ванна |
| Кепілдік мерзімі | 120 ай |
| Ваннаның материалы | Акрил |
| Көлемі | 186 л |
| Жағдайы | Жаңа |
| Ваннаның түрі | Қабырға |
| Ваннаның пішіні | Тік бұрышты |
| Түсі | Ақ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 600 мм |
| Тереңдігі | 410 мм |
| Ұзындығы | 1750 мм |
| Ені | 750 мм |
- Бағасы: 115 700 ₸










