
Aquanet Bright 170x75 акрилді ванна
- Бар
- Коды:00232982
115 000 ₸
- +7 (727) 978-30-40Менеджер по продажам
- +7 (707) 307-62-22Торговый салон в ТК "ARMADA"
|
Ванна BRIGHT 170*75 (232982) |
115 000 тг. | 165 300 тг. |
|
Ваннаға арналған дәнекерленген қаңқа BRIGHT 170*75 (232983) |
19 500 тг. | |
|
Алдыңғы панель L170 H53 К (242155) |
30 800 тг. |
Aquanet Bright 170x75 акрил ваннасы танымал өлшемдегі қарапайым тікбұрышты пішінді ванналарға өсіп келе жатқан сұранысты ескере отырып жасалған. Бұл ваннада ыңғайлы болу үшін тамаша бұрыш байқалатын тік жақтары мен жұмсақ арқасы бар модель. Арқасы ернеуіне бірқалыпты ағады, сондықтан релаксацияға бас тіреуішті пайдаланбай-ақ кепілдік беріледі. Ваннаның барлық желілері эргономиканың қатаң заңдарына бағынады. Қазіргі жағдайда ваннаның ені 75 см, ұзындығы 170 см - ең танымал өлшемдердің бірі болып табылады, өйткені ол заманауи ванна бөлмелерінің стандартты орналасуына өте жақсы сәйкес келеді. Бұл ваннадағы тостаған белгіленген өлшемдер үшін оның максималды ішкі көлеміне, атап айтқанда 190 литрге жететіндей етіп жасалған және бұл ваннаның канализациясынан бүйіріне дейін 403 мм ыңғайлы тереңдікте. Ванна 300 кг-нан астам жүк көтеруге арналған, сондықтан тіпті мықты адам да оның ішінде қорықпай тұра алады. Арматураның қос қабаты тостағанның сенімділігін қамтамасыз етеді, ал ең көп жүктелген жерлерде MDF тақталарынан жасалған ендірмелер әсерді күшейтеді.
НАЗАР АУДАРЫҢЫЗ! Алдыңғы панель, жақтау немесе аяқтар - таңдау бойынша. Сонымен қатар, сифонмен ағызу-құюды таңдау қажет.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Aquanet |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Сантехникалық жабдықтың түрі | Ванна |
| Ваннаның түрі | Қабырға |
| Ваннаның материалы | Акрил |
| Ваннаның пішіні | Тік бұрышты |
| Көлемі | 190 л |
| Түсі | Ақ |
| Салмақ | 18 кг |
| Кепілдік мерзімі | 120 ай |
| Жағдайы | Жаңа |
| Жиынтық | |
| Ваннаға арналған тіреуіштер | Иә |
| Ваннаға арналған тұтқалар | Жоқ |
| Сифон | Жоқ |
| Ваннаға арналған панель | Иә |
| Қосымша функциялары | |
| Төменгі сырғанауға қарсы жабын | Иә |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 1700 мм |
| Ені | 750 мм |
| Биіктігі | 600 мм |
| Тереңдігі | 403 мм |
- Бағасы: 115 000 ₸










