
Aquanet Bright 180x80 акрилді ванна
- Бар
- Коды:00232987
136 200 ₸
- +7 (727) 978-30-40Менеджер по продажам
- +7 (707) 307-62-22Торговый салон в ТК "ARMADA"
|
Ванна BRIGHT 180*80 (232987) |
136 200 тг. | 191 400 тг. |
|
Ваннаға арналған дәнекерленген қаңқа BRIGHT 180*80 (233138) |
22 300 тг. | |
|
Алдыңғы панель L180 H53 K (243518) |
32 900 тг. |
Aquanet Bright 180x80 акрил ваннасы танымал өлшемдегі қарапайым тікбұрышты пішінді ванналарға өсіп келе жатқан сұранысты ескере отырып жасалған. Бұл ваннада ыңғайлы болу үшін тамаша бұрыш байқалатын тік жақтары мен жұмсақ арқасы бар модель. Арқасы ернеуіне бірқалыпты ағады, сондықтан релаксацияға бас тіреуішті пайдаланбай-ақ кепілдік беріледі. Ваннаның барлық желілері эргономиканың қатаң заңдарына бағынады. Қазіргі жағдайда ваннаның ені 80 см, ұзындығы 180 см - ыңғайлы өлшемдер, олар сонымен қатар заманауи ванна бөлмелерінің стандартты орналасуына өте жақсы сәйкес келеді. Бұл ваннадағы тостаған белгіленген өлшемдер үшін оның максималды ішкі көлеміне, атап айтқанда 220 литрге жететіндей етіп жасалған және бұл ваннаның канализациясынан бүйіріне дейін 411 мм ыңғайлы тереңдікте. Ванна 300 кг-нан астам жүк көтеруге арналған, сондықтан тіпті мықты адам да оның ішінде қорықпай тұра алады. Арматураның қос қабаты тостағанның сенімділігін қамтамасыз етеді, ал ең көп жүктелген жерлерде MDF тақталарынан жасалған ендірмелер әсерді күшейтеді.
НАЗАР АУДАРЫҢЫЗ! Алдыңғы панель, жақтау немесе аяқтар - таңдау бойынша. Сонымен қатар, сифонмен ағызу-құюды таңдау қажет.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Aquanet |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Салмақ | 19 кг |
| Сантехникалық жабдықтың түрі | Ванна |
| Кепілдік мерзімі | 120 ай |
| Ваннаның материалы | Акрил |
| Көлемі | 220 л |
| Жағдайы | Жаңа |
| Ваннаның түрі | Қабырға |
| Ваннаның пішіні | Тік бұрышты |
| Түсі | Ақ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 600 мм |
| Тереңдігі | 411 мм |
| Ұзындығы | 1800 мм |
| Ені | 800 мм |
- Бағасы: 136 200 ₸










