АКЦИЯ

Бұрыштық айналы шкаф "RIO" 34см
- Бар
- Коды:Rio.04.33
78 100 ₸
+7 (700) 978-30-40
Менеджер по продажам
- +7 (727) 978-30-40Менеджер по продажам
- +7 (707) 307-62-22Торговый салон в ТК "ARMADA"
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Бір есікті бұрыштық әмбебап сол/оң айналы шкаф
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Жиһаз түрі | шкаф |
| Шкафтың пішіні | бұрыштық |
| Орнату түрі | Аспалы (қабырға) |
| Қасбеттің пішіні | тікелей |
| Есік | 1 д. (дана) |
| Есікті ашу түрі | әмбебап |
| Жабық сөрелер саны | 2 д. (дана) |
| Өндіруші | Aqwella |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Кепілдік мерзімі | 24 ай |
| Жағдайы | Жаңа |
| Жасалу материалы | |
| Корпус | ламинатталған АЖТ |
| Қасбеттер | айна, ламинатталған АЖТ |
| Сөрелер | ламинатталған АЖТ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 335 мм |
| Тереңдігі | 335 мм |
| Биіктігі | 640 мм |
| Салмақ | 11.2 кг |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Ылғалға төзімділік | Иә |
| Есіктерді бірқалыпты жабу | Иә |
| Сәндік жарықтандырудың болуы | Жоқ |
| Жиынтық | |
| Айна | 1 д. (дана) |
| Қабырғаға бекіту | Иә |
| Негізгі атрибуттар | |
| Корпустың түсі | Ақ |
| Корпустың жабыны | жылтыр эмаль |
| Қасбетті жабу | Айна |
- Бағасы: 78 100 ₸







